KONST / Litografier / Färglitografi 14719168
nr 1471 9168
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Ansikte. Signerad, numrerad 46/165, Färglitografi. Bladets mått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 48x38cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:31:04
30/5 19:04:17